This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie

Potrzebuję:

RRSO wynosi 0%*
prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie

Prometeusz o.o. sp. z opinie kredyty

Popękały mi całe karton gipsy. Po wezwaniu kilkakrotnie firmy owszem przyjechali coś próbowali zrobić ale nic to nie dawało.

Klient jest ważny tylko w momencie zakupu później niech radzi sobie sam. Niestety zapoznałem się z tymi prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie dopiero po przykrych doświadczeniach z firmą Technobud. Niech każdy kto już musi tam kupować zażąda wpisania na zamówieniu daty realizacji. A producent PORTA niech przemyśli kto jest jego dystrybutorem. Następnego dnia sam zacząłem czyścić dach i okazało się, prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie na zaschnięty tynk nie ma mocnych, próbowałem różnymi środkami, ale bałem się również o powłokę, efekt jest taki, że na czarnej blachodachówce został tynk, który w wielu miejscach jest widoczny.

We wrześniu 2013 r robiłem wylewki i firma musiała przy schodach zrobić szalunek i przewiercili kilka otworów, okazało się że przy wierceniu z sufitu w korytarzu zaczął odpadać tynk. Gdy to zobaczyłem zacząłem opukiwać tynk w różnych miejscach i okazało prometeusz kredyty sp.

z o.o. opinie, że tynk jest tak kruchy, sypki, jak by brakowało w nim cementu, do tego na wszystkich tynkach pochlapanych wodą pokazały się tzw. Właściciel firmy powiedział, że poczekamy do wiosny i jeśli tynki nie odpadną to on przyjedzie i na własny koszt zagruntuje wykonane tynki gruntem głęboko penetrującym aby go wzmocnić.

W zimie 2014 r zaczęliśmy obijać poddasze płytami g-k i wtedy wyszły następne rzeczy, bardzo nierówne ściany brak kątów w pomieszczeniach. Nie równość polega na tym, że tynki miały być docierane ekspres kasa zaloguj, a były docierane pacą na gąbce.

Na prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie, a szczególnie bank pocztowy kredyt hipoteczny kontakt sufitach widać górki i dołki tzw. Po przyjeździe zapytałem właściciela jak zamierza wyrównać te fale na tynku, poza tym robienie zaprawek w miejscach gdzie tynk odpadł mija się z celem, ponieważ świecąc halogenem widać każdą nierówność.

I wtedy się zaczęło on niczego nie będzie równał bo on traci czas i pieniądze na przyjeżdżanie do mnie, wykosztował się na prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie, a ja jeszcze narzekam.

sp. z prometeusz o.o. opinie kredyty

11.10.2017 by Lemke Bartłomiej

Będziesz wiedziała co i jak. Pismo przyszło z Sądu Rejonowego w Rybniku II Wydz. Jezeli wezmiesz kredyt i kupisz mieszkanie, to prometeusz kredyty sp. z o.o. opinie cos wlasnego. Oczywiscie jest wiele do przemyslenia : praca, ryzyko, cena,odsetki,itp.

Dlatego nie mozna powiedziec jednoznacznie czy kredyt jest zly czy dobry. Splacam mieszkanie w ktorym mieszkam juz od ok.

Zabezpieczenie kredytu po angielsku

Zaufaliśmy mu i pozwoliliśmy zburzyć ścianę po jego zapewnieniach, że jest to ściana działowa.